موسسه زبان آلمانی آریان صدر

درباره ما:

خانه فرهنگ آریان در سال ۱۳۸۸ تأسیس شده است. این مجموعه تا کنون دوره های آموزشی متعددی را برای علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی ارائه داده است. برگزاری دوره های زبان به صورت فشرده و فوق فشرده و ارائه برنامه آموزشی دقیق از جمله ویژگی هایی است که زبان آموزان هدفمند را جذب این مرکز کرده است. مدیریت خلاق، کادر آموزشی توانمند و تیم دفتری متخصص، ستون های اصلی این خانه فرهنگ هستند.علاوه بر این، متد آموزشی به گونه ای طراحی شده است که فرد برای زندگی اجتماعی در کشورهای آلمانی زبان آمادگی لازم را به دست می آورد. زبان آموزان آریان در امتحانات انستیتو گوته آمار قبولی بالائی داشته اند و بسیاری از این افراد در حال حاضر در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی آلمان، اتریش وسوئیس مشغول تحصیل و پژوهش می باشند. خانه فرهنگ آریان در تابستان سال ۱۳۹۲، به فضای جدیدی در اتوبان صدر انتقال یافت. امکانات ساختمان جدید، برگزاری دوره های متنوع تری را ممکن ساخته است. به طوری که برگزاری دوره های ویژه از قبیل کلاس های زبان آلمانی برای کودکان، کلاس های زبان آلمانی ویژه مشاغل خاص (پزشکی، مهندسی، هنری) برای زبان آموزان طراحی شده است.

دوره ها :

دوره های عمومی آموزش آلمانی
دوره های فشرده زوج و فرد
دوره های فوق فشرده سه هفته ای
دوره های آمادگی آزمون های گوته
دوره رفع اشکال:
این دوره جهت تقویت زبانی برای مهارت های دستور زبان، گفتگو و نوشتار تهیه شده است و به منظور جذاب بودن مباحث به همراه نمایش فیلم برگزار خواهد شد. این دوره در فواصل زمانی منظم به صورت ورک شاپ های ۵ جلسه ای برای سطوح A1و A2و B1وB2 برگزار می شود.

توجه:
توجه فرماییدکه دوره های آموزشی شامل ۱۸ روز و ۳۶ جلسه۹۰ دقیقه ای می باشند.
طبق استانداردآموزشی هر ۹۰ دقیقه، به منزله دو ساعت آموزشی تلقی می گردد.
در واقع، هرترم شامل ۷۲ ساعت آموزشی می باشد. به این ترتیب با گذراندن دوره های A1، A2، B1، و B2.0 و سپری کردن۵۰۰ ساعت آموزشی استانداردزمانی مورد نیاز برای به پایان رساندن دوره مقدماتی تأمین می گردد.

No votes yet.
Please wait...
[mr_rating_form]
لینک کوتاه:

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.