موسسه بیان سلیس

International House یا همان خانه بین الملل، مرکز آموزش زبان است که با حدود ۱۴۰ شعبه در بیش از ۵۰ کشور، تدریس ۱۶ زبان مختلف را به عهده دارد. بیان سلیس تنها مرکز آموزش زبان تحت نظارت ihدر ایران و ششمین مرکز در خاور میانه می باشد.

چگونگی همکاری ih با بیان سلیس:

بازرسان ih هرساله از مدارس تحت نظارت خود بازرسی به عمل آورده تا اطمینان حاصل کنند که این مدارس دارای استانداردهای یک مدرسه بین المللی هستند.

این بازرسی ها شامل بازدید از کلاس ها و عملکرد اساتید، بررسی کیفیت امتحانات، مطالب آموزشی و همچنین امکانات موسسه می باشد. هر ساله همزمان با بازرسی، کارگاه های آموزشی توسط ihبرای اساتید برگزار می گردد. همچنین در طول سال تحصیلی اساتید در دوره های طراحی شده توسطih شکت می کنند. بیان سلیس موظف است از قوانین ih پیروی نموده و اساتید با شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی همواره خود را با جدیدترین متدهای آموزشی ارائه شده به وسیله ih به روز می کنند و آنها را در کلاس به اجرا در می آورند. ih با در اختیار گذاشتن سایت های مختلف و همچنین ارائه دوره های online برای اساتید همواره در حال ارتقاء اساتید تحت نظارت خود می باشد. هرساله در لندن دوره های آموزشی برای مدیران ih در سراسر دنیا برگزار می شود و مدیران متعهد به اجرای شیوه مدیریتی ih هستند.

ih و زبان آموزان:

علاوه بر اینکه زبان آموزان از ماحصل متدهای ih و تیم مجرب آن بهره می برند، در پایان هر دوره گواهینامه بین المللی ih دریافت خواهند کرد و در صورت تمایل می توانند در دوره های مختلفی که در دیگر کشورها برگزار می گردد شرکت کنند و در صورت ادامه تحصیل در خارج از ایران، زبان آموزان می توانند به شعبات ih در کشور مقصد مراجعه نمایند.

دوره ها:

آموزش ز بان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته با کتابهای  Tendances

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با کتابهای  American Files

آموزش زباناسپانیایی انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با کتابهای  AULA

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

دوره آمادگی آزمون آیلتس

کلاسهای سه روز در هفته زوج وبه مدت یک ماه و نیم

کلاسهای سه روز در هفته فرد  وبه مدت یک ماه و نیم

شهریه ها:

مبتدی برای تمام زبانها: ۲۹۰٫۰۰۰ تومان

پیشرفته برای تمام زبانها:۳۱۰٫۰۰۰ تومان

دوره آیلتس : ۸۸۰٫۰۰۰ تومان

بحث آزاد :۳۱۰٫۰۰۰ تومان

No votes yet.
Please wait...
[mr_rating_form]
لینک کوتاه:

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “موسسه بیان سلیس”

  1. مریم گفت:

    کلاسها کیفیت خوبی دارند. مدارک از مرکز ih انگلیس صادر میشن واعتبار بالایی دارن. من که هم دوره آموزش وهم کلاسهای free discussion رو رفتم خیلی خوب بود. البته جای پارک اونجا به سختی پیدا میشه. تازه کلاس من پنجشبه ها بود و میتونستم توی کوچه روبرو موسسه جا پیدا کنم.

    No votes yet.
    Please wait...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.