موسسه ایرسافام

موسسه فرهنگی هنری ایرسافام

موسسه ایرسافام افتخار دارد خدمات خود را در حوزه آزمون های بین المللی IELTS، اعزام دانشجو و آموزش زبان انگلیسی به کلیه متقاضیان ارایه نماید.مرکز آزمون ایرسافام به نمایندگی از IDP Education  استرالیا، آزمون های بین المللی IELTS را با بهترین کیفیت در شهرهای مختلف کشور برکزار می نماید. ایرسافام موفق شده است در سه سال متوالی جوایز متعدد بین المللی را برای برگزاری آزمون های IELTS از IDP استرالیا دریافت نماید. جایزه بهترین مرکز از حیث کیفیت، میزان رشد، مدیریت و خدمات مشتریان از زمره این جوایز است. ایرسافام همچنین تنها مرکزی در ایران است که آزمون های UKVI را برای متقاضیان ورود به انگلستان برگزار می نماید.

 

مزیت های آزمون ایرسافام:

متقاضیان محترم آزمون IELTS در ایرسافام از مزیت های زیر برخوردارند:

• امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین

• امکان انتخاب آنلاین زمان آزمون شفاهی

• استفاده از هدفون های وایرلس در بخش Listening

• امکان انتقال/حذف آزمون به صورت آنلاین (با کسر هزینه)

• استفاده از خدمات آموزشی رایگان

• برگزاری در کلیه  کلان شهرها و ارایه خدمات پشتیبانی در شهر محل آزمون

• برگزاری آزمون کتبی در هتل های مجهز

مرکز آموزش ایرسافام:

مرکز آموزش ایرسافام با بهره گیری از مجموعه ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابند. دوره های فشرده، آموزش های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره های آنلاین از جمله خدمات آموزشی موسسه به متقاضیان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، به این لینک مراجعه کنید: مرکز آموزش ایرسافام

دوره های آموزشی:

دوره های آموزشی ایرسافام مبتنی بر نیازهای متقاضیان محترم طراحی و اجرا می شود و بسته به سطح متقاضی، هدف مورد انتظار و زمان قابل اختصاص به مطالعه و مرور زبان انگلیسی، برنامه ریزی می شود.برای شرکت در دوره های آموزشی، شما باید در یکی از آزمون های تعیین سطح موسسه ثبت نام کنید و یا در صورتی که در فاصله ۳ ماه اخیر در آزمون اصلی آیلتس شرکت کرده اید، کارنامه خود را به مرکز آموزش ارایه دهید. در زمان مشاوره اختصاصی با بررسی عملکرد شما در آزمون، یا آزمون آزمایشی، و با توجه به هدف و زمان قابل تخصیصص یکی از دوره های زیر به شما پیشنهاد می شود:

– دوره های Key English

– دوره های Essential 1

– دوره های Essential 2

– دوره های Primary

– دوره های Conclusive

No votes yet.
Please wait...
[mr_rating_form]
لینک کوتاه:

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.