بهترین موسسه آیلتس در تهران

IELTS

(International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از معتبر‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسیاست که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون اولویت بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاههای کمبریج انگلستان،، شورای فرهنگی بریتانیا، و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد .اما به‌طور معمول سطح ۶ نمرهٔ متوسط و ۷ به بالا خوب تلقی می‌شود.این آزمون از چهار بخش speaking,listening,reading,writingتشکیل میشود و کلا دو نوع Academic , General     که گونه Academic  برای ورود به دانشگاههای خارجی مورد نیاز است.

مهمترین نکته جهت آمادگی برای آزمون آیلتس علاوه بر داشتن دانش زبان انگلیسی دانستن تکنیکهای لازم جهت موفقیت در این آزمون است.  برای موفقیت در آزمون آیلتس، آموزشگاهی را انتخاب کنید که صرفاً و به صورت تخصصی بر مبحث آیلتس تمرکز دارد.در زیر به معرفی چند موسسه زبان برتر و پیشرو در این زمینه میپردازیم. البته ترتیب این موسسات لزوما نشانگر اولویت آنها نیست.

  1. موسسه زبان آفرینش:                                                                                                                                                                                    خانه آیلتس آفرینش بر اساس آمار مستند و البته شواهد واضح، بیش از ۱۰ سال است که بالاترین جامعه آماری داوطلبان آیلتس کشور را در دوره‌های آیلتس و همچنین آزمون‌های آزمایشی آیلتس خود در اختیار دارد. در زیر لینک این  موسسه را میتوانید ببینید:      http://www.afarinesh.org

 

۲٫ موسسه زبان ایرسافام:

موسسه ایرسافام یکی از موسسات تخصصی در زمینه آمادگی برای آزمون IELTS است. البته یکی از مزایای این موسسه این است که خود این مرکز از برگزار کنندگان آزمون آیلتس در ایران است.و به همین علت میتواند خدمات قابل قبولی به داوطلبان این آزمون اراِیه دهد:

https://ielts.irsafam.com

 

۳٫ موسسه زبان زنگنه:

این مرکز زبان توانسته است به صورت موفقی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و به ویژه در زمینه آمادگی آزمون آیلتس عمل کرده است . مزیت دیگر این موسسه برگزار کردن دوره ههای آنلاین و نیمه آنلاین است.

https://ztcprep.com/

 

۴٫ آیلتس تهران:

این مرکز هم مانند موسسه ایرسافام از مزیت برگزاری آزمون آیلتس برخوردار است و شما قبل از آزمون اصلی میتوانید با شرایط و محیط آشنا شوید.در این مرکز هم میتوانید مانند سایر مراکز تخصصی آیلتس هر یک از مهارتها را به صورت جداگانه تمرین کنید.

http://www.ieltstehran.com

 

در خاتمه شایان ذکر است که ما در این نوشته سعی در معرفی موسسات پیشرو و تخصصی در زمینه آیلتس داشته ایم و بدیهی است که موسسات و مراکز دیگری هم در این زمینه موفق عمل کرده اند. اگر شما هم تجربه گذراندن کلاسهای آیلتس را دارید. میتوانید در قسمت نظرات سایرین را در زمینه انتخاب بهتر یاری کنید.

 

No votes yet.
Please wait...
لینک کوتاه:
درباره مینا فرهادی
صاحب امتیاز و مدیر مسئول ULTEACH و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی، مدرس و کارشناس آموزشی

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “بهترین موسسه آیلتس در تهران”

  1. رضا کرمخانی گفت:

    من کلاسهای موسسه ایرسافام رو به توصیه دوستم که اونجا رفته بود و همونجا هم امتحان داده بود رفتم. البته کلاسها به طور کلی خوب بودن و استادها هم خوب بودن، خوب من تونستم نمره ۶٫۵ بگیرم که میخواستم.

    No votes yet.
    Please wait...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.